Jirka1985

Přívod vody a odpad k myčce, Jak na to???

Zdravím všechny, potřeboval bych poradit a popř. pro názornou představu ukázat obrázek popř. odkaz, jak by to mělo vypadat.

Necháme si dělat kuchyň a dostali jsme za ukol připravit vše pro instalaci. Mimo jiné udělat přípravu na myčku.

Poraďte:
Můžu a popřípadě jak a kam přidělám kohoutek pro přívod vody???
A můžu a kam přidělám ke stávajícímu odpadu ,odpad na myčku??

Děkuji za rady a názorné ukázky
Doplňuji:
No zaslali nám jak to musí být připravené aby to mohli nainstalovat.
Ano, chci to připojit na sifon od dřezu, chci si to udělat sám, to zvládnu,jen ten postup, abych nekoupil ať už špatné rozměry závitů něbo něco špatného.

Nejlepší odpověď
Hlada

Proboha vy platíte zakázkovou kuchyň někomu, kdo neumí složit pár fitinek?
Na přívod vody se vyrábí roháček s odbočným ventilem a na odpad sifon s odbočkou na hadici. Předpokládám, že budete mít přívod vody do dřezové baterie zespodu hadičkami.
Doplňuji:
S rozměry si nemusíte dělat starosti. Roháček má vstup 1/2", výstup na hadici 1" a na trubku nebo hadičku k baterii 3/8". Sifon má výstup Js50 s nátrubkem na 3/4" hadici s převlečnou maticí 1". To je jednotné. Možná, že budete ještě potřebovat něčím spojit výstup ze sifónu se vstupem do zdi. To se nejspíš bude muset vyřešit až při napojování dřezu.

Další odpovědi
badisko

no nafotit to muzu coz oto jeze vam to bude platny jak mrtvymu zimnik …kdyz nevime jake mate usproradani vody a jak mate reseny odpad…a veci kolem …to si mme predstavit ty rozvody a pak vam poradit?…jakej mate sifon…baterii­..atd…nalo informaci…anebo mam v tom priade myzernou predstavivost…sorry

cukrar

Jirko, když Vám řekli jak to máte udělat, tak to tak udělejte. Ale podrobný popis nedostanete o nikoho zde, páč my nevíme, zdali tam co má být kohoutek je přívod vody, nebo se musí udělat nový.
Zastávám názor, že neexistuje NEJDE.

E-Vach

Jirko, nelamte si s tím hlavu a obraťte se na instalatéra. Za zapojení si řekne pár stovek a Vy to budete mít správně 🙂

kablik

Jirko, podle tvého dotazu lze soudit že tomu rozumíš jak koza petrželi, když máš na zakázkovou kuchyň, musíš mít i pár stovek na instalatéra, jinak to budeš mít zpackaný a bude tě to mrzet na hodně dlouho.