Savier

Přišli byste kdyby se konal sraz uživatelů stránky odpovědi.cz?

Jeden nejmenovaný podobný diskusní web už pár takových srazu v minulosti udělal.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
elkon

Ne

Je zde minimum lidí, s kterými bych prohodil slovo a na dementy nejsem zvědavý. Stačí že otravují zde.

Další odpovědi
Filip84

Ne

Ne, to fakt ne! 😅

Je tady pár lidí, se kterými bych se klidně, a rád, setkal osobně. Většinu bych ale fakt na živo vidět nechtěl! 😅

Online svět je online svět, reálný svět je reálný svět. Není to dobré míchat dohromady!

Drap

Ne

Při současném obsazení těchto stránek určitě e. I když je zde pár lidí, s kterými bych rád prohodil několik slov, tak ten zbytek mne děsí že bych je vůbec mohl vidět.

cappuccino

Ano

Ano. Ale pouze pokud by se setkani konalo na nejakem atraktivnim miste, treba ve wellnessovem hotelu.
S holkama (da ny, Ametyst, Marci, Led) bych si zasla na kaficko a od panu bych se nechala prekvapit duvtipem, dress codem a velkorysosti. Samozrejme bych dbala i na cisty a padnouci odev a upraveny zevnejsek, duvtip a humor!
V pripade propadaku setkani, aby byl mozny nahradni program jako je tenis, dostihy, safari, golf, let helikopterou apod.
Tak do toho! Kdo nam to usporada??

zvonisek

Jiná odpověď

Záleží…

led

Jiná odpověď

Táto, prípadne podobná, otázka tu už viackrát zaznela. Ako je bežné, upadla do zabudnutia pre prevažne väčšinový nezáujem.
Tí, čo sa chcú stretnúť, alebo si len dopisovať, spôsob si ľahko nájdu.

jirka F

Jiná odpověď

Dal bych někomu blízkému plnou moc aby mně tam zastupoval.Protože bych se bál kdo tam všechno příjde.

Rokio

Ano

Ano, pokud by to nebylo daleko.

brillant

Ne

df

Jiná odpověď

Přijde na to

Tonda Káňa

Ano

Ano, hlavně s Filipem84. Chtěl bych vidět jak by mi nadával z očí do očí. By jednu schytal… 🤣🤣💪👊🏿

Emefej

Ne

GM

Ne

paul1

Ano

S některými členy naší komunity by jsem se celkem rád setkal.

zjentek

Jiná odpověď

Já bych si, s prominutím, ve své odpovědi tentokrát nečekaně dovolil citovat „toho“ elkona. Děkuji.

Rocker

Ano

Kelt

Jiná odpověď

Zlatí uživatelé by měli mít možnost vidět případně slyšet libovolného uživatele a pak rozhodnout , zda se setkají. Taky by se to mohlo uskutečnit přes Skype.

plebs

Ano

Samozřejmě pokud by organizátor získal na raut dotace a vzal bych pozvání jako služebně na př. když jedou poslanci na Machu Picchu

Filip84

cappuccino: Opravdu si dokážeš představit, jak „jyřýcy“, no, Rokio🤪 a jyšýk🤪 se setkávají ve „wellnessovém hotelu“? Opravdu!? 😈

Ale ano, já si to dokážu představit v živých barvách: na Rokia🤪 bych musel čekat na nádraží, dát mu na ruku kajdanku, posadit ho do tramwaye a ještě lépe mu dát na hlavu postroj s takovými těmi klapkami, co maj koně, protože po cestě by bylo tak deset přechodů pro chodce, viď? 😈

Teďka v tom hotelu už by musel mít dedikované, označené místo, tam bych ho usadil, a tou kajdankou přimkl, za levou ruku, k tý židli. A když by chtěl na záchod, tak jedině s eskortou „nejméně ve dvou a vždy na koních!“, no, třeba Mravenec by mi s ním musel pomoct! 😅

Protože víš, co je v takových hotelech za lákadel? Určitě je tam recepce: víš, jak kvalitně se tam dá zavazet a šťouchat do lidí – aby vyvolal zájem, sociální interakci, a tak? 😈 Se vsaď, že kdyby se dostavil bez doprovodu a patřičného dozoru, že „baron“ by si byl klidně s to i s sebou přivézt vlastní vozík z Kauflandu! 🤪😅 Dobře, nebo by se alespoň po cestě snažil si někde „půjčit“ nákupní košík. 👌😆 Víš co: je zvyklý a tihle lidé mají rutinisované chování a mravy! 😅

Moc taky nevím, co by Rokio🤪 v takovým hotelu jedl, a jak by ta konsumace vypadala – jak v I. třídě na Titanicu asi moc ne, viď? 😅 Jako OK, to by se dalo vybavit, že by mu připravili „nudle na červeno-bílo“, ale oučet by se mu Sicher nelíbil! 😅👌

Teďka jyšýk🤪 by musel mít prášky na epilepsii, raději s sebou i prášky na hlavu, a ani tak by to nemuselo zabránit tomu, že by viděl ve vzduchu létat tasemnice, nebo slyšel, jak mu madam na protějším stole říká „ty stará kurwo!, ty stará kurwo!“ Dokážeš si pak představit jeho, případnou, reakci? 👌 Já bohužel ano, pár podobných už jsem v životě viděl! 🤪😅 Na to už bychom s Mravencem nestačili, na to by byl potřeba celý „Salašárský policejní sbor“ a tři týmy z RZS k tomu! 😅

Buffet na smíchovským nádraží by byl, rozhodně, mnohem vhodnější místo! A když bys se nudila, tak bys se prošla na peron – o zábavu bys měla Sicher postaráno, a nakonec bys byla ještě ráda, že sedíš „jenom“ mezi „svými“ („blázny“)! 😅 Tam by se ani nemuselo nic organisovat, oni by je místní security opicajti zpracovali velmi „kvalitně“, a když by to bylo málo, kluci z OŽP jsou zvyklí na jiný level! 😎😈 Jo, a Bohnice jsou blízko! 😎

Ne, jako bez legrace, kdyby se sešlo tolik, a takových, pacientů s hlavou, to by fakt nebylo někde do kavárny „hotelu Ritz“. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

cappuccino

@Filip84: V hotelu Ritz jsem byla, dokonce v Santa Barbara v Kalifornii. Znam i smichovske nadrazi.
Moje volba je jasna! Tomu se snad nemuzes divit, ne?
A jelikoz k zadnemu takovemu setkani stejne nedojde, mohu si klast podminky:)
Ale co kdyby nahodou......??

Filip84

cappuccino: Jo, jenže smíchovský buffet, nebo spíš hospoda, je pojem: chodil tam Havel, chodil tam Egon Bondy, a tak. Teďka to má, sice, nový provozovatel, je z toho „tankovna“, nebo tak něco, ale pořád je to místo, kde maj dobrý pívo, dostaneš tam pořádnou porci utopenců, tlačenky, polévku za slušný peníz a pořád to není vysloveně pajzl. Dá se z toho vyjít přímo na peron (by se musel hlídat, aby 🤪 „nezabloudili“ pod vlak! 😅👌), jedno s druhým.

Ne, fakt nedojde 🙃😅, ale stejně jsou Tvý podmínky, svým způsobem, hodně 🤪 – jistě chápeš, ne? 😅

Filip84

jyřýk🤪: Mohu se zeptat: jestliže bys se bál na ten (případný) sraz jít: proč bys to nevyřešil – prostě a jednoduše – tak, že bys na něj nešel (jako by to udělalo 99.99% lidí), ale někomu bys dával plnou moc a posílal bys ho tam? Jaký by v tom byl smysl?

jirka F

No tak pokud by ten sraz by byla povinnost na ten sraz jít?Tak co by mně zbývalo že.

Filip84

jyřýk🤪: A jak bys si to představoval – že by to byla povinnost? Povinnost lze ukládat pouze zákonem, nebo na základě zákona. 🤦‍♀️

To přece nedává racionální smysl, ne? 😅

Filip84

Káně: A to bys, na ten sraz, dorazil jako Tonda Káňa, zjentek, rrihamirek1, plebs, WalterBishop, aevul, Sameotazky, Žolíik, Chapadláček, FEMINISTKA, VaclavZeman, MUDrPauzová, Standa Macík, Pepíček 666, OK Marcela, KriKriKri, Elita národa, OK Advokátka, Arcimozek nebo Soudruh Ivo?

Otázka je řečnická: mne to opravdu nezajímá, ani v nejmenším! 🙄

Tonda Káňa

Tvl kámo seš paranoidní? Proč si o každým druhým myslíš že je to troll co tu má několik účtů? Prober se!

Mimochodem, jak to, že si ty všechhy účty pamatuješ a tak hezky si je tu vypsal? Nejsou to náhodou tvoje účty? A jak to, že si mě nazval „Káně“? Tak mně nazývá jen zjentek. Si se prokec blbečku 🤣🤣🤪🤪

Filip84

Asi už tu něco takového, nebo podobného, bylo, a asi to moc nedopadlo – ticho po pěšině 😅:

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/aktualizace-otazky-kdy-pokud-k-tomu-dojde-se-uskutecni-sraz-nekterych-uzivatelu
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/neni-v-planu-nebo-nekonava-se-nedky-sraz-uzivatelu-tohoto-serveru
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-nekdy-dojde-ke-hramodanemu-srazeni-mistnich-uzivatelu-kdyz-se-tu-vsichni-tak-krasne-vzajemne-nesnasime

A bůhví, jak to dopadlo s tou svatbou! 😃😂