Martuse011

připojení z mobilu na net

Když se chci připojit z mobilu na net přes wifi tk se připojím, ale když chci na nějakou stránku tk to po mně chce připojení na net od t-mobilu, který nemam … kamoska rikala ze by pomohlo se stavit u t-mobilu aby mi ten jejich net blokli a pk by mi to slo pres wi-fi … co myslite vy?
Doplňuji:
(nokia C5–03) :)

Nejlepší odpověď
beer

Nainstaluj si tam prohlížeč Opera Mini. Pak se připoj na přístupnou Wi-Fi síť, spusť Operu a problém by při brouzdání pomocí Opery neměl být.
Zkušenost

Další odpovědi
geoorg

Nevím co máš za telefon, ale mělo by to jít nastavit kdesi v nastavení. Taky se ujisti, jestli ta wi-fi, ke které se připojuješ, má přístup k internetu. Mohla by to být jen místní síť…