slevin

mam net v mobilu a chtel bych se pripojit k notebooku.mam kablík i bluethooth.jak dal postupovat?diky

Odpovědi
Dochy

Nepíšeš jaký mobil s jakým systémem v jaké verzi.
Na Desire Z (Andorid + HTC Sense) mám wifi hotspot (po zapnutí mobil vytváří wifi hotspot) – to je asi nejjednodušší cesta. Při připojení USB mám možnost zvolit kromě nabíjení, sdílení disku, synchronizace, ještě mořnosti pro sdílení sítě – v obou směrech. Na počítači pro to musí být ovladače.

Pro jiné verze systému lze zpravidla aplikace pro tyto služby doinstalovat.

yakubi.teera

Pokud přes bluetooth: v telefonu zapni bluetooth, v PC klikni v systémové liště pravým tlačítkem na ikonu bluetooth, zvol vytvořit PAN a postupuj podle informací na monitoru.

Přes USB: použij program dodaný výrobcem.

anonym

Chceš připojit mobil k noťasu nebo noťas k netu přes mobil?