Příkaz k úhradě

Pokud zadám příkaz k úhradě z internet banky (GE money), je možné zjistit zda už peníze dorazili na účet příjemce?

Nejlepší odpověď
Huhu.koktejl

Nijak to nezjistíte. Máte možnost si stáhnout pouze potvzení o provedené platbě, toť vše. Banky mají dle zákona 24 hodin na převod peněz a to pouze ve všední (pracovní) dny. Takže jedině můžete předpokládat, že když zadáte např. v 8:00 platbu na druhý den v 8:00 bude na účtu protistrany :)