hady17

Přijde Vám jako vhodné auto pro začátečníka Kia Ceed 2017 SW?

Je složité na ovládání? Jak moc je vhodné pro zacatecnika?

Odpovědi
aliendrone

Auto jako auto – nevidím důvod proč by nemělo být tohle vhodné. (nerozebírám spolehlivost/e­konomičnost – to je jiná otázka). Já třeba načerpával první řidičské zkušenosti v praxi na vozidle Praga V3S, poté Tatra 148 a teprve po 2 letech jsem se zmohl na svůj první osobák… ;) :D :D

orestez

I když Kia Ceed 2017 SW vypadá jako rozšlápnutý hrobařík, na prvním místě je pohodlí, ovládání, spolehlivost a bezpečnost. Pro začátečníky je zbytečný učit se ve starým autě. Je to škoda peněz a nebezpečné. Raději novější – svoje, na které si zvykne.

Mp2

Kiu po zkušenostech se Sorentem a Ceedem absolutně nedoporučuji.
Sice máš vyšši vybavu už v základní verzi.. A za menši peníze… Ale to se mně osobně vrátilo na spotřebě a servisech..

Vstřiky 40 000, problémy s olejem, kdy si auto bralo litr na 1000 km a v servise tvrdili, že taková je norma..
Honem jsem to raději prodal hodně pod cenou a ruce od toho pryč..

Od té doby jsem vystřídal Octavii 2 a teď mám Octavii 3,…

No zkrátka za 2 roky jízdy s Kiou.. Jsem v servisech nechal 130 000..
Za necelé 2 roky s Octaviemi jsem jen měnil olej, brzdove desky, přezuti, filtry.. Respektive problémy nebyly a narval jsem do toho 0,0hovno..

Moje rada.. Kup si Fabii nebo Oktávku..

MOSOJ..
Záruka u Kii je 7 let. Můj bratr má autoservis, ale ty musiš 7 let jezdit jen do autorizovaných servisů, kde ti stejně neporadí a odbydou tě.
Jezdil bys do Kia servisu, nebo do servisu bratra ?
Vtip je v tom, že si to budes muset zaplatit sám. Je to taková záruja-nezáruka.
Napiš mi sem mail a všechny podklady ti pošlu. Ať vidíš, jsk to doopravdy funguje.

mosoj

Auta se ovládají všechny podobně.
MP2. Dva roky snad byla záruka? Takže buďto jsi si koupil nějaký starý ojetý kepl, nebo jsi řidič za všechny prachy, nebo kecáš.

Děkuji, nejsem tak blbý. Z dva roky by jsi zaplatil za garanční prohlídky na př. 2 × 8 000 Kč a měl by jsi opravy za 130 000 Kč zadarmo. Na garanční prohlídky se přestává jezdit až po 1–2 letech, když mám již jasno, že je auto v pořádku. A nechytej mně za čísla u každé značky je to jinak a hledat to nebudu.

mosoj

MP2. Dva roky snad byla záruka? Takže buďto jsi si koupil nějaký starý ojetý kepl, nebo jsi řidič za všechny prachy, nebo kecáš.