luckykubrt

Přijde konec, když svědkové Jehovovi přestanou kázat?

Je to v Bibli u Matouše 24:14. Není lepší, aby svědkové Jehovovi kázali, vyučovali své bližní o Božím království a oslavovali Jehovu Boha ?

Nejlepší odpověď
da ny

Konec čeho…?
Světa? 🙂
Netuším, co je v bibli Svědků Jehovových. V Bibli nic takového není…
Pokud přestane „kázat“ jakákoliv církev., nic se nestane. Život poběží dál.
Maximálně u těch fanatických, strašících a vyhrožujících , bude na Zemi více klidu.

Další odpovědi
zjentek

V Texasu myslím nekážou tento wejkend…

luckykubrt

kapitán: Ptám se na to proto, aby si lidé uvědomili jestli tím něco získají nebo ztratí, když zakážou svědky Jehovovi podobně jako v Rusku. 😉 Taky mi nejde do hlavy jak může někdo zakazovat něco, co Jehova Bůh předpověděl. :O Každopádně až dojde k dělení raději bych stál na straně ovcí než kozlů.

luckykubrt

da ny: To není pravda. Bible svědků Jehovových je převzata z obyčejné katolické Bible. Jen do ní bylo navráceno Boží Jméno podle Jehovovy předpovědi. 😉 A taky je v ní vyjasněno správné postavení Ježíše Krista před pravým Bohem Jehovou. 🙂