hubickova

Přídavky na dítě

Přídavky na dítě pobírame od 1.1.2012.Vždycky nám formuláře na další období došly domů,my je vyplnili a donesli na úřad.No a dneska večer jsem se dozvěděla,že to už takhle nefunguje,prý do konce října si to musím vyběhat sama.Je to fakt?Budu na sociálku volat zítra,jen by mně zajímalo,jestli je to pravda.No a co bude,když potvrzení o příjmu stejně do konce října nestihnu.Můj zaměstnavatel je na tohle strašně pomalý…

Nejlepší odpověď
hanulka11

no co bude .....dostanete peníze se zpožděním – nic jiného se nestane

Další odpovědi
Monyszek

Jojo, je to takhle. Moje mamka byla taky překvapená, když jí to na úřadě řekli..A jak píše hanulka, peníze dostanete se zpožděním..