dust8

Přibyla vám v poslední době na liště u Windows 10 část s předpovědí počasí, jež se chová po rozkliknutí jako zprávy?

Obrázek je vystřihnutá část z obrazovky mojí plochy Windows 10.
Není to součást poslední aktualizace či tak něco?
Nebo jsem chytil nějaký vir? Nevím o tom, že bych něco takového umístil na panel.

Nejlepší odpověď
AlfonzSP

Da se to vypnout. Klikni pravym tlacitkem mysi dolu na listu , vyber Novinky a zajmy a zvol vypnout.

Další odpovědi
iceT

Tak to mám, ode dneška, a v noci jsem dělala aktualizace.

quentos

Ano.
Za domácí úkol se douč rozdíl mezi „jenž“, „jež“ a „již“. Opravuju ti to pořád, a jako když hrách na stěnu hází.

aliendrone

Jo, zrovna dnes jsem si toho všiml. Přifařilo se to na oznamovací panel drze BEZ optání! :(
Musel jsem podumat, protože pochopitelně to z panelu nešlo jen tak easy klikem odstranit. :(

elkon

Ne, to bude asi tím, že tam nemám odkazy.

zjentek

Áááá, Dust jako vždy 100 let za opicemi, zatímco my, kteří jsme si do desin hnedle stáhli i nepovinný aktualizace, se s touto lištou potýkáme někdy od dubna.

Pokud hovíš M. Edge, lišta se ti bude hodit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

iceT

AlfonzSP, díky za tip.

zjentek

Jo Alfonz, díky! (;