hapiky

Přestanou či ne, povětšinou ženy, snít o lásce i když jsou již nějakou dobu po vdavkách?

Nejlepší odpověď
Kepler

Do ženské a do melounu sice nevidím, ale je to možné. Snít se dá kdykoliv a o čemkoliv. U chlapů je to možná jiné, často nastupuje tvrdá realita a vystřízlivění. Ze mně, jakožto chlapa po expirační době, se stal vyložený cynik 🙂

Další odpovědi
marci1

Hlavně by neměly o ní jen snít. Buď ji mají, nebo ať si ji okamžitě hledají jinde, dokud není pozdě. 🙂

hapiky

marci1: Oni ji některé ženy ani nechtějí hledat, neboť se bojí, že by se ten sen záhy či později rozplynul. Tak jsem to zaslechl, sory…