Avatar uživatele
Dex

Přemýšlíte nad chybami, které jste během života udělali?

A vyvozujete z nich nějaké důsledky?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, hanny 2 před 2746 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Slecna 007

Mockrát. Vyvozuji, ale už bych asi měnila máloco. Některé zkušenosti jsou nepřenosné a chybami se člověk učí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Určitě. Co s tím ale nadělám, čas nevrátím a děti si to dělají po svém. Správná pravda je jenom ta jejich. Nu což, také budou jednou vzpomínat.

Pokud jsem to stihl a byla další možnost, vždy jsem se z chyb svých a věřím, že i od ostatních, snažil poučit. Pravda se ale předává velmi těžko.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Ano. Stejně jako určitě tazatel teď přemýšlí nad vynechanou čárkou před „které“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Narodil jsem se na Zemi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Většina lidí se snad ze svých chyb poučí, ale někteří jsou a zůstanou nepoučitelní, a to také proto, že existuje láska a závislosti a přes to vlak nejede, dokud onen „postižený“ nezůstane zcela sám a bez prostředků. Potom je na řadě už jen zázrak, a ty jsou časté asi jako kulový blesk. Vyvodit z každé chyby důsledek může jen důsledný člověk. Kolik takových je?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Nepřemýšlím, protože jsem žádné zásadní chyby,o kterých bych musela přemýšlet,neu­dělala.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

fgh : tak to mi všichni jsme určitě UFONI.

před 2746 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Zřejmě neznáš definici slova UFO, navíc tě ani dost nechápu. To, že lituju toho, že jsem se narodil na Zemi, z vás ostatních lidí nemůže dělat alieny, jestli jsi to myslel takhle.

Kdyby to, co jsi napsal, viděl quentos, asi by zezelenal…

před 2745 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek