mosoj

Přemýšlýte někdy nad nesmrtelností chrousta ?

Nejlepší odpověď
annas

Chroustů bylo v minulosti tolik, že se stali velkým nebezpečením pro stromy, listi jim chutnalo a rychle mizelo. Při večerních procházkách se zachytávali do vlasů, létali jako vrtulník. Dávali se slepicím, jimž chutnali.

Nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, že chrousti z přírody pomalu vymizí. Ale stalo se. Takže chroust není nesmrtelný. Nechutnala mu chemie…

Další odpovědi
Miroslavst

http://www.chrou­sti.cz/uvod?star­t=1

Chroust. Bezvýznamné stvoření, ztracené kdesi v trávě. Malý tvoreček, který nikterak nemůže zasáhnout do života Velkých. Je tomu skutečně tak?

Když se řekne, že někdo uvauje o nesmrtelnosti chrousta, myslí se tím, že se nesoustředí na daný problém a zabývá se nepodstatnými či pro onu situaci jinak nevhodnými mylšenkami.

Německá Nadace pro studium nemožných jevů (Der Fonds für das Studium des unmögliches Erscheinunger, dále jen FFSUE) provedla rozsáhlé bádání, završené rafinovanou počítačovou simulací. Výsledky byly více než překvapivé a ředitel FFSUE Dr.Helmut Grötzsche je označil dokonce za velmi varující. Pojďme si alespoň krátce shrnout k čemu výzkumníci dospěli.

poa.li

Ano, často. Nicméně některé závěry bývají i tak velmi užitečné…