Avatar uživatele
rudolf.th

Přeloží mi někdo pár vět z angličtiny?

V následujícím videu je vysvětleno, že jako třeba dělat ty vlnivé pohyby pomocí kterého se to sportovní nářadí Freerider Skatecycle pohání dopředu. How to Skatecycle (Jake):

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ILMSt9BM8ac&fe­ature=youtu.be

Pro mě je zajímavá ta část, kde to rukama ukazuje a vysvětluje (1:18–1:40). Velmi bych byl zvědavý, že co tady říká, neboť i já se učím na tom jezdit, ale nevím na to přijít, že kde dělám chybu. Nadarmo se pokouším dělat ty pohyby, nevím docílit vznik té síly, která ho udržuje v pohybu.

Děkuji!
.
Každému děkuji za odpověď!

Zítra půjdu ven a zkusím to, že jak mi to půjde.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3147 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

Oblouček uděláš přitlačením k zemi buď špiček nohou (první fáze, oblouček čelem dovnitř) nebo pat (druhá fáze, oblouček zády dovnitř) a rytmickým střídáním těchto obloučků se pohybuješ směrem bokem, samozřejmě musíš dát prvotní impuls pohybu při rozjetí, jako na prknu nebo koloběžce. To je ostatně ukázáno ve druhé části toho úseku videa. Jiný fígl v tom není. To střídání obloučků je podobné vlnění hada, který také při plazení vpřed dělá mírné obloučky. Asi půjde o to najít optimální rychlost střídání (frekvenci) těch obloučků. Budeš-li je dělat pomaleji nebo rychleji, tak to buď nepojede, nebo budeš mít problém se stabilitou.

dopl.: quentosi, omlouvám se, tomu se tady ale nevyhneme 🙂

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Viz mail, ale koukám, že mě Cochee stejně předběh, takže jsem se s tím dělal zbytečně.
Cochee: za to nemůžeš, překlady jsou prý ale dobré oba dva, každý má něco…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Zkus napsat Quentosovi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek