arygnoc

Přeji všem dobré ráno (já vím, čas pokročil).

Dnes se konečně na Vysočině ukázalo sluníčko, tak se půjdu podívat, jestli náhodou nějaký ten hřibek neukazuje klobouk.
Ale až odpoledne ;)

Jak se přes neděli přehoupnete vy?
Doplňuji:
kapka:

když si budete házet tu mašli, tak zprava do leva, pozor na rotaci! :))

Nejlepší odpověď
kapka

Já budu celý den prokrastinovat, tzn. že budu přemýšlet o šňůře od žehličky a rotaci země, večer si pak půjdu hodit mašli. 😁

Ony už rostou houby?

Další odpovědi
hanulka11

že prý dobré ráno…hihi to jsi mě pobavil, tak přeji plný koš, u nás je vítr jak na Kamčatce dneska to pojmu odpočinkově
Doplňuji:
Tome ,u nás dokonce vylezlo sluníčko, ten déšť si tam nech

anonym

U nás je pouť a tak je o jídlo,pití a zábavu postaráno.

anonym

Diky. 🙂
Kapko , nerostou , Arygnoc najde " houby " , ale nechame ho jit. Jen at se projde. Ale je to mezi nami devcaty , jemu ani muk. ! Pssst !

  • iv- 🙂

tom004

Dobrý den.Panu Kemrovi na vyjádření stačila dvě slova,a tak je to u nás.Takže bude,počítač a počítač.:)

arygnoc

tak z procházky nic nebude.

venku se žení všichni čerti.

fcoop

Ta mašle – to vůbec není špatný nápad.
Buď mašlička,nebo vyrazím sousedovi dveře a zkusím,jestli jeho roztomilý psík zvládne let z 5. patra.
Od rána ten ksindlíček štěká,nonstop,pá­níček totiž není doma.

kapka

Arygnoci, děkuji za upozornění, udělám to jak říkáte. Věšet se hodlám na šňůře od žehličky, samozřejmě, tak aby se mi nějak špatně nezamotala. 😁

anonym

Kapko , vas by unesla snura od zehlicky ?? Me tak leda poradne ocelove lano a jeste ani tim si nejsem jista. !! 🙂

arygnoc

  • iv-:

všechno slyším (proč mám tak velké uši?)!!!

však já se chci jen projít, musím se přece motivovat, ne?

anonym

Dobre , dobre … ale neslapnete do tech hovi… , co psal dedapetr. Ja to vubec neznala , ze se tomu tak rika a uz jsem chtela hledat v atlasu hub. Ja chodim na jine prochazky : Na jedno male tocene. 🙂