janberka

Pracuju na svém muzikálu, ale nevím jak má vypadat scénář. Neví to někdo?

Nejlepší odpověď
gecco

Detailně…

Další odpovědi
Magix.cz

Gecco to ví :) Ten kluk má dost široký záběr vědomostí a když mu odpovíš na „Detailně…“, určitě Ti pomůže.

janberka

gecco: jak to myslíš?

janberka

gecco: jak to myslíš? :D

gecco

Scénář musíš vypracovat do všech detailů – co má kdo na sobě, kde (v daném prostoru) stojí, co říká (pokud něco říká), jak se má tvářit (pokud nic neříká)…
Každou scénu (záběr), jednu po druhé…
😉
Jestliže máš dobrej záměr – a víš co, kudy, jak a kam – najdi si herce-neherce – a zkoušej to… Až do podoby, která se ti bude líbit…

janberka

díky za rady :D

gecco

Naprosto nemáš zač…
😉
Mám ´pár´ kamarádů (a -ek), který hrají amatérské divadlo – a které (a -ří) si to báječně užívají…
Několik měsíců zkoušek, dvě-tři-čtyři-sedm představení…
Ale dá se na to koukat i okem kritika (my, jejich kamarádi – uch*áváme smíchy – tragedie nehrají, těch máme každej dost svejch…).

janberka

Hrát amatérské divadlo musí být super:D Jsem na škole kde se hraje povinně, takže jsem docela zvědavej na sebe, jak to zvládnu :D