zjentek

Poznáte podle typu vlastní smazané otázky, v jaké přesně oblasti měl mazal poněkud zdegenerovaný mo­zek?

Odpovědi
aliendrone

Víš, tohle mazání mě zpočátku prudilo. Pak jsem si zvykl a jen občas prohodil nějaký komentář – rýpnutí. Dnes už se zpravidla ani tím neunavuji. Každopádně jsem pevně rozhodnut NEZKOUMAT degenerované mozky. Dost možná bych tam našel leda tak VELKÉ HO…! Fujky! Tak proto. ;) :D :D