darius

Poznáte akordy ve videu?

Ahoj, zrovna jsem si našel čas, a tak si hraju na kytaru a koukám na Youtube. Našel jsem video „Dog loves guitar“ (http://www.you­tube.com/watch?v=KBlu­UZ4NnZg). Moc se mi v ní líbí akordy. Poznal jsem jenom E7/Emi7. Pomůžete mi? Děkuju 🙂

Odpovědi
Aznoch

Jsou tam tři akordy: E7#9 (0,7,6,7,8,x), G (3,5,5,4,3,3) a A(5,7,7,6,5,5). V závorkách je vždy číslo pražce, od basového struny E atd. Je to o něco těžší na odposlech proto, že kytara na nahrávce je podladěná o půl tónu. Se standardním laděním by to tedy bylo Dis7#9, Fis, Gis