Rokio

Považujete prohlížení zoofilní, pedofilní a nekrofilní pornografie jako něco silně amorálního?

Jasně. Držení pedofilní pornografie je trestné, ale pouhé sledování pedofilního porna mimo zákon není. Zoofilní pornografie se může i držet.

Myslíte si, že tato činnost není v souladu s lidskou morálkou? Právně je to zcela nezávadné.

poznámka: Otázka neporušuje zákony ČR a nově za mazání diskuzních příspěvků může hrozit až vězení.

Odpovědi
xiperio

Někdo se na to dívá z pouhé zvědavosti jiný cíleně. Je to jejich svědomí. Asi je to nějakým způsobem přitahuje. Co k tomu víc říct.

Malvína

Velmi! Jen při představě se mi navaluje.
A poznámka je vtipná..

Kelt

Platí zákon nabídky a poptávky. Kdyby to nikoho nezajímalo, tak by to nebylo. Tak jako alkohol a cigarety. Kdo se chce, se může podívat. Ale vystavuje se tlaku „slušného“ okolí.

elkon

Je to úchylárna.

L.G.

Subjektivně vzato, zrovna tyhle disciplíny pravda úplně nepatří k těm nejvyhledávanějším, ale určo své obecenstvo mají, vzhledem ke specifičnosti žánru bych si info o sledování raději nechal pro sebe, společnost to zatím celoplošně neakceptovala, v zásadě však na divácké úrovni zajít můžete tak daleko, jak jen chcete, otázka je, zda nebude člověk v pokušení „provedeno v praxi“, šíření, to už je zle… jinak jak říkám, vyjma šíření ani neshromažďovat, a do životopisu neuvádět🙂. Každopádně kuráž otázce vytknout nelze. Morální úsudek, člověku se uleví, když má požehnání, ale sotva ho najít především u rodin s dětmi apod., řešit já takový rébus, tak buďto se smířit s faktem, že Vás sledování dané tématiky bere a tak nějak si odpustit dopředu, aby vás pak nesžíralo svědomí, a nebo to radši nechat být… Ať tak či tak, mějte a uchovejte si svoje tajemství, když by to prasklo, rozbily se na padrť optimistické představy o budoucnosti.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.