Kazatel

Používají lesby při styku umělý penis?

Doplnění otázky:

Pokud je tomu tak, potom tomu nerozumím, neb muži ani mužská chlouba by je neměla snad vůbec přitahovat, neměla by to být spíš silikonová vagína?

Odpovědi
nyjono

Některé ano a někdy ano.

Arne1

Někdy dokonce oboustranný.
Jsi asi velmi mladý. Přečti si nějaké populární materiály o sexu, pohlavním styku a o tom jak uspokojovat ženu. Až budeš starší, tak to pochopíš v praxi.

anonym

„mužská chlouba by je neměla snad vůbec přitahovat“ … no a kdo tu říkal, že je nějak přitahuje ? Je to prostě jen nástroj, hračka … pokud plní účel nemusí přece sama o sobě ničím přitahovat.

anonym

bože to je zas diskuse 🙂 … pokud svůj dotaz směřuješ tím směrem že bys jim do toho vstoupil s chladnou logikou a nastínil svou nabídku skutečného nádobí jako náhradu silikonové hračky s tím že LOGICKY musíš být pro ně atraktivní když takovou hračku používají, pak s jistotou očekávej že ti to nevyjde 😁