jendahun

Používá někdo telefon s OS Symbian UIQ3?

Používá někdo ve svém telefonu tento operační systém,kde stahujete programy,který server pro tyto programy je dle vás nejlepší? Vím,že je to už mrtvý systém,ale něco se dá ještě sehnat.Kde?
Doplňuji:
Ladyhawk – ovi nenabízí programy pro UIQ.Bohužel,ale jinak je to dobrý odkaz.

Nejlepší odpověď
ladyhawke

sice primo tuto verzi nepouzivam, ale je to operacni system nokie takze nejlepsi obchod s aplikacemi pro nej by navzdory vyrobci hardwaru mel byt primo ten katalog OVI od nokie … http://www.ovi.com/