Romeš

Použití Wi-Fi v telefonu HTC Explorer

Chci se zeptat. Mám nově koupený HTC Explorer a když si zapnu a připojím se k Wi-Fi, jak můžu normálně jít na internet přes tu Wi-Finu? Nikde v návodech to není! Děkuju za odpověď.

Odpovědi
anonym

když máte v dosahu wifi, telefon vás na ni upozorní, připojíte se a pak už jen stačí zadat (url) www.cokoliv.cokoliv adresu a brouzdáte … všechny aplikace automaticky používájí připojení k internetu, tedy nejen www prohlížeč ale i gmail, youtube, facebook, google plus, prostě cokoliv …

připojování k wifi vám může usnadnit specializovaná aplikace WeFi dostupná na google play … https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.wefi.wefi&hl=cs

anonym

úplně stejně jako v PC. Zadej www adresu a brouzdáš.