dust8

Použili jste někdy ve Windowsu panel pro matematický zápis? Kdy se proto vůbec dá najít skutečné uplatnění?

Myslím tím. Jaký je rozdíl mezi tím si to napsat do zápisu a tím hodit si to na papír, kde je s tím i lehčí manipulace?

Panel pro matematický zápis lze najít po najetí na panel start, příslušenství.

Odpovědi
led

Optimálne pri písaní perom na tablete.
To, že tento panel nevyužijeme my, neznamená, že iní ho nevyužívajú. Windows a jeho aplikácie nie sú robené „jenom pro nás a naše dítka“

Hlada

Nikdy jsem to nepoužil, protože jsem neměl tušení, že něco takového existuje. Koukám, že je to docela šikovná věc. Je to na psaní do textu, který se dá potom vytisknout. Počítat to neumí. To ale nevadí. Díky za upozornění. To je dobrá otázka.