massic

Potvrzení o podání odporu na Magristrát HLMP

Budu podávat odpor proti prikazu o ulozeni pokuty a protože pokud by to uředník zamlčel, je to považováno za uzavřené a musím platit. Je nějaká podatelna? A jak vypadá takové potvrzení? Je na to nějaký formulář? ve smyslu : Magistrat HLMP převzal podání odporu od .....jméno… Razítko.
děkuji

Nejlepší odpověď
anyone

Standardní postup je buď zaslat doporučeně poštou (pak jako potvrzení slouží podací lístek) anebo razítko na kopii podání u podatelny, které mají všechny úřady státní správy.
Žádný formulář tedy není potřeba jak vyplývá z výše uvedeného (už beztak je úřední šiml přebyrokratizován).
Kromě podobných dotazů na zdejší poradně má každý úřad webovky, kde jsou návody pro tyto úkony.
http://www.pra­ha.eu/jnp/cz/ho­me/magistrat/jak_si_­zaridit_mhmp/in­dex.html

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/podani-odvolani

Mapel

Jediný osvědčený a prokazatelný způsob je ten, že si uděláte kopii podaného odporu a na podatelně vám ho potvrdí – jsou povinni!