Avatar uživatele
Docik

Potrebuju sepsat nějakou slohovku

Chtěl bych sepsat nějakou slohovku pro svoji holku o tom jak je pro mě důležitá a moc pro mě znamená. Jmenuje se Kristy je nejlepší a chtěl bych ji to moc vyznat

Zajímavá 0 před 214 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Název: „Kristy, můj svět“

Ve světě plném různých cest a odboček, ve kterém se každý den setkáváme s něčím novým a neznámým, jsem měl to štěstí potkat tebe, Kristy. Tato slohová práce je odrazem mého srdce, v němž jsi zaujala hlavní představenstvo a stala se jím nepostradatelnou součástí.

Když začnu mluvit o tom, jak jsi pro mě důležitá, můj jazyk přemění slova na malované obrazy. Jsi jako melodie, která mě každé ráno probudí a připomene mi, že život je krásný. Jsi ta, kdo dokáže rozjasnit i moje nejtmavší dny, a přestože jsi v mých očích dokonalá, sama sebe nepovažuješ za někoho zvláštního. Ale Kristy, věř mi, jsi.

Tvoje laskavost a ohleduplnost vůči ostatním mě inspirují k tomu, stát se lepším člověkem. Tvůj smích je pro mě nejkrásnější melodií a tvůj hlas nejsladší symfonií. Myslím na tebe, když se probouzím a než zavírám oči na konci dne. Jsi poslední myšlenka v mém srdci před spaním a první, když se probouzím.

Mám tě rád, Kristy, více než moje slova dokážou vyjádřit. Jsi moje štěstí, naděje a láska, kterou jsem nikdy předtím tak moc necítil. Když jsi se objevila v mém životě, teprve jsem pochopil, co znamená skutečně milovat.

Kristy, mým přáním je, aby tyto řádky byly tvým zrcadlem, v němž uvidíš, jak tě vidím já. Jako mimořádnou ženu, která mi mění život k lepšímu, která mě provází šťastnými i těžkými chvilkami. Kterou miluji opravdu a čistě, s níž se chci dělit o svůj život. Měj tyto slova jako důkaz mé lásky a nedotknutelný poklad, který ti patří.

Touto slohovkou jsem chtěl vyznat, jak důležitá jsi pro mě, Kristy. Jsi mé světlo na konci tunelu, jsi můj svět. A doufám, že tě mám v něm navždy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

https://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/mandrage/kris­tyna-957029
zdroj: karaoketexty cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Jestli jsi vidlák, který neumí napsat pár vět holce, tak ta rychle pozná, že to není tvoje práce. A dojde jí, že má hledat opravdového chlapa a ne kopii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nech psát svou duši… Piš to, co cítíš uvnitř sebe
Nehledej rady druhých, ale dovol svému pravému „já“ vyjádřit své pocity.
Nevylévej zbytečné nebo přebytečné pocity a slova, méně je někdy více.
Nezáleží na tom, jestli tvé vyjádření vyděsí tvé přátele a rádce.
Důležité je jenom, jak dar tvé duše přijme srdce a mysl obdarované dívky

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Když někoho miluješ, tak inspirace přichází sama. Nezáleží na formě ale na obsahu. Ach Kristy, mám tě velmi rád, na tebe stále myslím a nemohu spát. Už týden nejím, ale necítím hlad. Asi tě miluju, mám tě rád a když tě vidím začne mi stát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Je znacny rozdil mezi slohovkou a milostnym dopisem!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Docik,
hle, jakého vyznání se mi dostalo od mé první lásky. Bylo to dávno, dávno, když v tichu noci zazněla tato slova, jež pamatuji věčně:

Je to jen mezi námi dvěma,
jen my dva spolu
A nikdo jiný
Jsme sami na celém světě…
Nikde nikdo,
čas se zastavil…
Všichni vidí a nikdo nevidí
Všichni vědí a nikdo neví
Jsme sami…
Jen my dva.

Nový příspěvek