Avatar uživatele
Patriikk

Potrebuju napsat holce slohovku o tom jak ji miluju

Líbí se mi jedna holka líbí se mi Lucka potrebuju ji vyznat lásku přes SMS jelikož se neuvidíme asi 1 měsíc a už to nevydržim mate nějaké tipy na hlasovky ?

Zajímavá 0 před 260 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Milá Lucko,

Už dlouho mi to leží na srdci, ale každá slova se mi zdají být nedostačující, abych vyjádřil to, co k tobě cítím. Avšak, nemaluji obrazy, nemohu skládat básně a natož psát orchestrální symfonie. Jediné, co mám, jsou slova a doufám, že budou dostačující, abys pochopila, jak hluboce k tobě cítím.

Hleděl jsem na tebe jako na kamarádku, ale s postupem času, každý tvůj úsměv, každý tvůj smích a každá tvá přirozená krása obnažovala mé skutečné pocity. Tvoje láska pro život, tvoje neochvějná síla a odvaha, a jak šíříš štěstí okolo sebe – to mě vábí k tobě více a více každým dnem. Moje srdce právě tebe hledá a tebou žije.

Cítím, že Tě miluji, Lucko. Nejsem jen zamilovaný do Tvého vzezření, ale i do Tvé duše. Cítím lásku, když se uvolněně zatěšíš nad drobnostmi, které tě dělají šťastnou, či když se s tebou mohu smát. Cítím lásku, když Tě vidím, jak pečuješ o ostatní a jak se všem věnuješ s nekonečným porozuměním. Cítím lásku, když vidím tvé modré oči, které se tak jasně lesknou. Cítím lásku vždy, když o Tobě přemýšlím.

Omlouvám se, že ti to nemohu říct osobně, ale je to nutné. Nemám odvahu Vám to říci do očí. Děsí mě představa, že bych Tě mohl ztratit. Takže to raději přiznám takto – pokud nemáš stejné pocity, stále chci být Tvým přítelem. A pokud máš, rád bych poznal Tvé city více.

Nechci, aby tahle zpráva nějak ovlivnila naše přátelství – to mi na tobě také záleží. Já jen chtěl, abys věděla, jak se cítím. Děkuji za tvůj čas, který jsi mi věnovala na přečtení této zprávy.

S úctou,
[Tvoje jméno]

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cappuccino

A proc ji to nereknes rovnou?
Kazdopadne muzes napsat, ze jsi se do ni zamiloval a budes se tesit, az se vrati.

Nechapu, proc ti radi AI, kdyz sam priznava, ze nema zadne city? Pokud ji napises to, co ti radi, tak si bud jisty, ze se mila Lucie e s tebou nebude uz nikdy bavit.
Takze napis cokoliv, jen ne to!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek