Džanička

Potřebuji do Švýcarska pas?

Nejlepší odpověď
Luss

Vkladam cast textu + odkaz na stranky Min.zahranici. Opakuji se, ale ja zasadne taham vsude sebou pas. I do zemi, kam se da jet jen na OP.

Na základě Protokolu rozšiřujícího platnost Dohody mezi ES a jeho členskými státy na jedné straně a Švýcarskou konfederací na druhé straně o volném pohybu osob na nové členské státy EU, který vstoupil v platnost dne 1.4.2006, je nutno se při vstupu do země a při vycestování prokázat platným cestovním pasem ČR či platným občanským průkazem ČR.

Zdroj: http://www.mzv­.cz/jnp/cz/en­cyklopedie_sta­tu/evropa/svy­carsko/cestova­ni/documents.html