Potrebuje fotograf Vysokou skolu?

Co muze nabidnout skola oproti praxi?

Nejlepší odpověď
anonym

Potřebuje především talent a zručnost. Vysokou zdaleka ne.
Škola může nabídnout především šedou teorii. Praxe může být jejím uplatněním. Někomu však škola nepomůže a musí k poznatkům dojít sám.

Další odpovědi
Terryle

Vysoká tě může naučit teorii a pravidla fotografie, setkáš se s uznávanýma lidma z branže, kteří se podívaj na tvý fotky a řeknou ti, co je dobře a co špatně. Ale teorii můžeš vyčíst z knížek nebo se zapsat na kratší kurs… a pokud nefotíš a nemakáš na sobě, tak ti to všecko stejně k ničemu nebude. Důležitější je rozhodně ta praxe.

Michálek1245

Jako čistě teoreticky nepotřebuje. Ale vždycky je fajn, když těm médiím rozumí i po té teoretické stránce. Třeba na Fotoprofici.cz jsou fakt jen lidi, kteří znají i tu teorii a vědí, že to není jenom o tom, aby člověk mačkal spoušť a někam mířil objektivem. Protože co si budeme povídat. Ono to bez té teoretické průpravy fakt moc nejde.