Abecední řazení citací v bakalářských prací?

Dobrý den,
chci se zeptat, jak to je se seznamem citací použité literatury? Musí být seznam řazen abecedně a následně přizpůsobit zdroje v teoretické části?
Pokud budu mít první zdroj v teoretické části od Nováka a v seznamu použité literatury, mně Novák skočí na desátou pozici podle abecedního seřazení, tak musím všechny zdroje v teoretické části změnit?
Děkuji

Odpovědi
marketa54321

Měla bys, ale záleží na vedoucím, jestli tě na to bude upozorňovat, nebo mu to bude jedno…