Avatar uživatele
Kepler

Potkali jste někdy poslední dobou kominíka?

A šáhli jste si na něj pro štěstí? Mně připadá, že už snad vymřeli. Opravdu ještě fungují?

https://pixaba­y.com/cs/%C5%­A1t%C4%9Bst%C3%AD-komin%C3%ADk-hlava-v%C3%A1lec-klobouk-1936599/

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? jirka F, aliendrone před 2051 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

No, kdovíproč mne zrovna neláká sahat na chlapa. Jo to kdyby to byla KOMINICE (nejlépe Salma Hayek, Monica Bellucci apod.), to bych NEPŘETRŽITĚ ochmatával popředí, pozadí a vůbec ze všech stran! ;) :D

Jinak jsem kominíka viděl naposledy… NEVÍM! Možná v době, kdy rakev s Brežněvem zahučela jako do maminy! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

…dost často, hlavně teď nastává období, že budou nabízet podepsaný lejstro za prachy, aniž by vůbec viděli komín …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Byly doby, kdy jim člověk platil za lození po střechách, teď se v klidu uživí, neb stačí podepsané lejstro a ani nemusí na střechu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Každý rok si máš nechat prohlédnout díru do komína. Nahlásil bych tě hasičům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Poslední doba… Kolik desetiletí máš na mysli? Rozhodně to bylo někdy v minulém tisíciletí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Včera jsem ho objednal, přijde v pátek okolo 10:00. Inu, každoroční rituál před započetím topné sezóny.

Pánové, pokud si berete podepsaný lejstro a nenecháte si to zkontrolovat, tak jste pěkní blbové!!!

Upravil/a: Klaproth

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quizzi

Ano, právě včera jsem jel městskou dopravou a do autobusu přistoupili dva kominíci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Už několik let jsem kominíka neviděla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Komín si vymetám sám. Ale v případě problému by to pojišťovna neuznala. Tak radši nemám ani pojištění.Здравствуй Россия!
>„Proboha, vždyť jsi samá modřina! Co se ti stalo?
„Ale chtěl jsem si sáhnout pro štěstí na kominíka a on to byl černý šerif!”
>Jaký je rozdíl mezi čápem a kominíkem? Čáp je celý bílý a ocas má černý a kominík… si nestaví hnízdo na komíně.

Jak nazvat pasažéra v tramvaji, je-li to zároveň černoch, kominík a nemá jízdenku?
Aliendrone pěkně odpověděl, ale ženská kominíkem? Už jste viděli ženskou, která by někomu přinesla štěstí?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Mc Merkurion, autacek: fakt se to takhle praktikuje? Já bych si to teda na triko nevzal. Až někdo vyhoří, po kom asi půjde pojišťovna?

před 2051 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jo, ale vzhledem k tomu, že je ochoten za prachy podepsat bez okuku, říkám si, co to je asi za odborníky a posílám jej ke všem čertům … kotel nemám, plyn taktéž, topím jen dřívím, tak si vymetám sám … ten zákon nejni na ochranu lidí, ale jak jim nahnat prachy do kapsy …

před 2049 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

Tak v tom lepším případě mrkne do komína zespod a řekne co by se mělo, až se ti z toho protočí panenky. A pojišťovna? Ta hledá především důvody, aby nemusela v případě pojistné události plnit. Po kom půjde, když to v době kontroly bylo v pořádku? To je asi jako s technickou.

před 2051 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Klaproth

Nevím jak to chodí jinde, ale můj komeník projíždí komín kamerou! Pokud mám zájem, záznam si můžu nechat nahrát na vlastní medium.

před 2051 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to máš dobrý, u kolegy čistili komín, napsali zprávu, nechali si zaplatit a ani jim nevadilo, že je zazděnej …

před 2049 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

No, ty asi nevíš, co každoročně s penězi..

před 2050 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

alien: myslíš něco takového? https://pixaba­y.com/cs/komin%C3%ADk-%C5%BEena-holka-2740114/

před 2051 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Nenechal bych se přemlouvat! ;) :D :D

před 2051 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek