Kepler

Potkali jste někdy poslední dobou kominíka?

A šáhli jste si na něj pro štěstí? Mně připadá, že už snad vymřeli. Opravdu ještě fungují?

https://pixaba­y.com/cs/%C5%­A1t%C4%9Bst%C3%AD-komin%C3%ADk-hlava-v%C3%A1lec-klobouk-1936599/

Nejlepší odpověď
aliendrone

No, kdovíproč mne zrovna neláká sahat na chlapa. Jo to kdyby to byla KOMINICE (nejlépe Salma Hayek, Monica Bellucci apod.), to bych NEPŘETRŽITĚ ochmatával popředí, pozadí a vůbec ze všech stran! ;) :D

Jinak jsem kominíka viděl naposledy… NEVÍM! Možná v době, kdy rakev s Brežněvem zahučela jako do maminy! ;) :D :D

Další odpovědi
Mc Merkurion

…dost často, hlavně teď nastává období, že budou nabízet podepsaný lejstro za prachy, aniž by vůbec viděli komín …

autacek

Byly doby, kdy jim člověk platil za lození po střechách, teď se v klidu uživí, neb stačí podepsané lejstro a ani nemusí na střechu.

mosoj

Každý rok si máš nechat prohlédnout díru do komína. Nahlásil bych tě hasičům.

Arne1

Poslední doba… Kolik desetiletí máš na mysli? Rozhodně to bylo někdy v minulém tisíciletí

Klaproth

Včera jsem ho objednal, přijde v pátek okolo 10:00. Inu, každoroční rituál před započetím topné sezóny.

Pánové, pokud si berete podepsaný lejstro a nenecháte si to zkontrolovat, tak jste pěkní blbové!!!

quizzi

Ano, právě včera jsem jel městskou dopravou a do autobusu přistoupili dva kominíci.

ivzez

Už několik let jsem kominíka neviděla.

EKSOT123

Komín si vymetám sám. Ale v případě problému by to pojišťovna neuznala. Tak radši nemám ani pojištění.Здравствуй Россия!
>„Proboha, vždyť jsi samá modřina! Co se ti stalo?
„Ale chtěl jsem si sáhnout pro štěstí na kominíka a on to byl černý šerif!”
>Jaký je rozdíl mezi čápem a kominíkem? Čáp je celý bílý a ocas má černý a kominík… si nestaví hnízdo na komíně.

Jak nazvat pasažéra v tramvaji, je-li to zároveň černoch, kominík a nemá jízdenku?
Aliendrone pěkně odpověděl, ale ženská kominíkem? Už jste viděli ženskou, která by někomu přinesla štěstí?

Kepler

Mc Merkurion, autacek: fakt se to takhle praktikuje? Já bych si to teda na triko nevzal. Až někdo vyhoří, po kom asi půjde pojišťovna?

Mc Merkurion

… jo, ale vzhledem k tomu, že je ochoten za prachy podepsat bez okuku, říkám si, co to je asi za odborníky a posílám jej ke všem čertům … kotel nemám, plyn taktéž, topím jen dřívím, tak si vymetám sám … ten zákon nejni na ochranu lidí, ale jak jim nahnat prachy do kapsy …

autacek

Tak v tom lepším případě mrkne do komína zespod a řekne co by se mělo, až se ti z toho protočí panenky. A pojišťovna? Ta hledá především důvody, aby nemusela v případě pojistné události plnit. Po kom půjde, když to v době kontroly bylo v pořádku? To je asi jako s technickou.

Klaproth

Nevím jak to chodí jinde, ale můj komeník projíždí komín kamerou! Pokud mám zájem, záznam si můžu nechat nahrát na vlastní medium.

Mc Merkurion

… to máš dobrý, u kolegy čistili komín, napsali zprávu, nechali si zaplatit a ani jim nevadilo, že je zazděnej …

autacek

No, ty asi nevíš, co každoročně s penězi..

Kepler

alien: myslíš něco takového? https://pixaba­y.com/cs/komin%C3%ADk-%C5%BEena-holka-2740114/

aliendrone

Nenechal bych se přemlouvat! ;) :D :D