termix

poslouchate někdo šmoulí cd s jejich hity jako branej den atd…

Nejlepší odpověď
anonym

Ne. Já mám Fanánka ráda ve Třech sestrách, šmoulové mi nic neříkají a tak nějak to minulo i moje děti ( první šmoulí vlna i Sandokan) a jsem tomu moc ráda. U nás se víc poslouchal Skoumal.

Další odpovědi
bolak

jája je v koutku žumpy!
Doplňuji:

http://www.you­tube.com/watch?v=bEL76NYO-gs

Rocker

Syn to poslouchal,když byl malej.Teď už se mnou poslouchá metal:-)

anonym

Člověče měl jsem kdysi s nimi kazetu a Branej den si pamatuju. To byly pecky, ale dnes mi to přijde divný.

SteimlX

hehe, občas mi ty jejich pecky- anděl nebemm jééééél černou tmou tmou tmou- prolítávaj hlavou v práci DD

Viku-san

Heh,většinou nám to pouštěli na táboře ale ne,nespolouchám. :)