PepasAvalonu

Posloucháte Coldplay?

Možná zbytečný dotaz, obzvlášť pro některé, ale mě by prostě jen zajímalo, jak si tato skupina stojí (mezi ostatními lidmi-Čechy). Jinak je světově dost populární.
Já už skoro 20 let. Nejraději mám Viva La Vida a Talk (a vůbec celé album X&Y z roku 2005 – všechny skladby) – dnes už ne moc známé a tolik oblíbené. Další moje oblíbené, které nejsou z tamtoho alba: Clocks, The Scientist, Adventure of a Lifetime, Hymn for the Weekend, Paradise, Every Teardrop Is a Waterfall, Yellow, How You See The World (i když ty poslední dvě už až tak dobré nejsou).

Která písnička nebo album se vám od nich nejvíc líbí?
Proč se ptám? Protože sentiment, je to moje hodně oblíbená skupina a zajímá mě to. Samo, že vás nenutím odpovídat. Jinak si myslím,že by tu ani takové kategorie jako film, hudba, zábava a další nebyly. Přece to tu není jen na důležité otázky života a smrti. 😂

Odpovědi
ten který je

Když je slyším v rádiu tak se zaposlouchám.Moje paní měla album Viva La Vida.
Působí na mne trochu melancholicky.Dobrá kapela.

Mr. Marek

Ano, mám rád zejména Viva La Vida.

elkon

Nevyhledávám, mám rád jiné kapely, jinou hudbu.

RyuzakiKate

Pro mě příliš všední a nudné, vyhledávám jinou hudbu, ale ať si každý poslouchá co chce, hlavně, ať to nikomu nenutí (ale vysvětli to de*entům s repráky na ulici) :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.