Avatar uživatele
PepasAvalonu

Posloucháte Coldplay?

Možná zbytečný dotaz, obzvlášť pro některé, ale mě by prostě jen zajímalo, jak si tato skupina stojí (mezi ostatními lidmi-Čechy). Jinak je světově dost populární.
Já už skoro 20 let. Nejraději mám Viva La Vida a Talk (a vůbec celé album X&Y z roku 2005 – všechny skladby) – dnes už ne moc známé a tolik oblíbené. Další moje oblíbené, které nejsou z tamtoho alba: Clocks, The Scientist, Adventure of a Lifetime, Hymn for the Weekend, Paradise, Every Teardrop Is a Waterfall, Yellow, How You See The World (i když ty poslední dvě už až tak dobré nejsou).

Která písnička nebo album se vám od nich nejvíc líbí?
Proč se ptám? Protože sentiment, je to moje hodně oblíbená skupina a zajímá mě to. Samo, že vás nenutím odpovídat. Jinak si myslím,že by tu ani takové kategorie jako film, hudba, zábava a další nebyly. Přece to tu není jen na důležité otázky života a smrti. 😂

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, Mr. Marek před 1149 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Když je slyším v rádiu tak se zaposlouchám.Moje paní měla album Viva La Vida.
Působí na mne trochu melancholicky.Dobrá kapela.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mr. Marek

Ano, mám rád zejména Viva La Vida.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nevyhledávám, mám rád jiné kapely, jinou hudbu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Pro mě příliš všední a nudné, vyhledávám jinou hudbu, ale ať si každý poslouchá co chce, hlavně, ať to nikomu nenutí (ale vysvětli to de*entům s repráky na ulici) :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek