MonkeyKing

Poslouchá někdo z vás OFWGKTA ?

Nevíte kde najít jejich nová videa Loiter Squad? Jaký máte na ně názor?
Doplňuji:
Dobrá, to že zpívají trochu sprostě bych chápal, ale to prostě patří k West side! A OFWGKTA znamená Odd Future Wolf Gang Kill Them All!!

Odpovědi
Rocker

Teď jsem se na to podíval,tohle nikdy poslouchat nebudu!

mosoj

Já poslouchám BFLMPSVZ !

BANAN93

jako Hip-Hop, nebo rap si občas nějakej poslechnu, ale tohle je strašný… nějakej černej usmrkánek si tam hraje na GANGSTA :D a řve „fuck you niger“

mě se spíš líbí něco takovéhleho http://www.you­tube.com/watch?v=NW55FRX­lPEs