Ahoj všichni,potřebuju poradit.Mám na ledničce hromadu magnetů a magnetek.A zjistil jsem že tam jsou rýhy-že je lednička podřená.Může to být magnetkami?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda před 5800 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Hospodyňky říkaly, že poškrábat povrch ledničky můžete vším, co na
ni dáte. Podle zákona schválnosti se „to“ nějak pohne a pěkně si do
ledničky (i čehokoliv jiného) škrábne.
Ale upřímně – jde o život?
| 0 Nominace Nahlásit |
Zřejmně nějaký magnet má na spodu nějaké ostré hrany. Můžou na nich být zachycené kovové pilny.Zlomky drátků z drátěnky
|
0
před 5800 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5282 | |
| Kepler | 2867 | |
| Drap | 2735 | |
| quentos | 1816 | |
| mosoj | 1594 | |
| led | 1401 | |
| marci1 | 1381 | |
| aliendrone | 1230 | |
| elkon | 1184 | |
| zjentek | 1176 |
| Astronomie |
| Fyzika |
| Jazyky |
| Matematika |
| Sociální vědy |
| Technické vědy |
| Ostatní věda |