Kim12345

Poškodí vzduchovku trochu vyfouknutého C02?

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, když dostřílím ze vzduchovky na C02 bombičky a bombička už nemá žádnou sílu, když se vyšroubuje tak trochu zasičí. Ptám se proto, protože se nemá bombička vyndávatkdyž má ještě sílu kvůli omrzlinám na zbrani a tím pádem i poškození zbraně.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Kvalitní zbraň nemůže nějaké ofouknutí podchlazeným plynem nijak poškodit.

Další odpovědi
gecco

Nepoškodí – když „bombička už nemá žádnou sílu“ nemá ani ´sílu´ mrazit…
Případně před nasazením další bombičky chvíli počkej.