leoajana

Porucha pračky Whirlpool AWE8525

Pračka se chová že pere,máchá a ždímá , ale není tomu tak ,protože buden se ani nehne.Vodu vypouští.S bubnem jde volně otočit.Není seklý.Dívala jsem se jestli mi něco nezapadlo do pračky mezi buben,filtr jsem taky kontrolovala a nic.Poradí mi někdo co jí je a jak to opravit,případně na kolik vyjde oprava??

Nejlepší odpověď
Miroslavst

V první řadě oprava by mohla stát řádově od několika stokorun výše. Podle druhu pračky a opraváře.
Pokud jsi trochu šikovný(á) doporučuji rozdělat a podívat se, zda je nasazen klínový řemen, který bubnem otáčí. Pokud je spadlý, chová se pračka tak jak popisuješ.

leoajana

Pračka rozebraná a složená.Řemen byl na svém místě.Tak to bude horší.Jestli je něco s domkem jako amatér nepoznám,protože ta pračka má kolébku.Opraváře to asi bude potřebovat.Kolik bude stát oprava?