maruš

Máte někdo zkušenosti s poruchou pračky Whirlpool? Jak ji opravit?

Pračka normálně zapne, napustí vodu, vypere, ale před mácháním už vodu nenačerpá. Musím alespoň 4 hodiny počkat (asi až vychladne),znova pustím máchání a už dopere bez problémů. Nemáte, prosím, někdo nějaké zkušenosti? Děkuji.

Odpovědi
ReHu

Zkušenosti má určitě servisák.

ptáč

A kdo to pak opraví? Opravář, který s radostí řekne, že se musí vyměnit elektronika? Přitom oškrábe ztvrdlý nános u ventilu? http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-mi-nefunguje-pracka#discussion

lexx

kdybys napsal model, typ mašiny a stáří, opotřebení…byli bychom chytřejší, ten servisák ano, ale jenom on ví kde sáhnout, my ne