migel456

Porate mi jak se mam zbavit astmi dekuji

poslite mi recepti rady od druhich se viplati brat mne uz nic nenapatda tak piste lidicky

Nejlepší odpověď
mosoj

Astma se již nezbavíte. Lze ho udržovat pouze v rozumných mezích různými inhalačními léky a pomocně antihistamiky ( záleží jakého původu astma je).
Dnes jsou k dispozici malé inhalační přípravky do kterých se vloží kapsle s lékem a lék se pomocí přípravku nasaje do průdušek. Inhalátor se vejde do malé kapsičky spolu s kapslemi. Uvádím Foradyl, Seretide Diskus, Formano a pod.

Další odpovědi
Sůwa

Hlavně nekouřit !!! Astma, podobně jako CHOPN se úplně vyléčit nedá, ale při aktivním léčení se s tím dá žít. K léků uvedeným mosojem bych ještě doplnila Ventolin Inhaler N, který pomůže při náhlém zhoršení dýchání.

Alesh

Trochu mi to připomíná češtinu … ale jen vzdáleně. 🙂

Není náhodou astma nevyléčitelné? Pokud se nepletu, tak ho lze jen eliminovat, ale úplně se ho zbavit nedá nebo se pletu?

arygnoc

toto je asi fór, nie?

ale kebi nye – Alesh maa asy prafdu.

netrápi vás aj dysgrafia? ( http://heureka­.tym.sk/vys.php?vol­ba=1&book=d&vy­pis=1&dotaz=dis­graf )

pusinka50

migel je asi z nějaké národnostní menšiny. Rada těžká, zkusit solné jeskyně, prý pomáhají

venkovan

Přeci jenom je třeba vědět o této nemoci a tělu víc. Šel bych k lékaři – specialistovi´, protože možností na léčení je dost, ale ne vždy lze astma zcela vyléčit. A tak potom nemocný má jednoduché léky, které si stříkne do plic při nadechnutí.
Někdy ale pomůže se jen přestěhovat, změnit pracovní prostředí apod.