Avatar uživatele
Pecudka

Poraďte prosím: „Lze vůbec sestavit jídelníček, se kterým nebudu mít hlad a přesto budu hubnout?“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář, iceT před 4713 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Určitě lze, musí být však vyvážený, všestraný a neměl by mít více energie, než ktzerou vydáme. Jíst by se při tom mělo nejméně 5 x za den. K tomu pohyb a tuk začne ubývat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mišús_ik

Jedz normálne ale nejdez sladkosti, ťažké mäso, nejedz večer od 18:00 a nepi sladké nápoje pi iba vodu … a hlavne treba pohyb.. toto je najlepšie čo môžeš pre svoje telo urobiť a pri tom mu neubližuješ ..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Jez všechno ale v malém množství a často. Tak často aby jsi neměla hlad. Sleduj váhu a množství stravy v jednotlivé dávce uprav tak aby jsi hubla. Samozřejmě vynech sladké a hodně tučné.

Nevěřil jsem tomu, než mě začínající cukrovka donutila takto se stravovat. Za dva měsíce 6 kg dole, hlad nemám a váha jde stále dolů. Dám si i jeden prazdroj 12o denně ale ne najednou, ale nadvakrát.
Prostě začni se stravovat jako cukrovkář tak aby jsi neměla hlad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

Líní lidé nehubnou.
Pohyb je to co nutí tukové buňky se rozpouštět.
Diety ničí organismus.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Banshee

Mě dost pomáhá, že si dám před jídlem třeba skleničku vody a pak toho sním méně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Mně na tuto otázku řekl lékař na vaší postavu stačí hrstka suché ryže denně a ta nebude na výživu ale pro pohyb střev.Aby nezlenivěla. K večeři pouze ovoce a zeleninu.Naše tělíčko je skrblík, co nespotřebuje uloží si to na zlé časy.Byly doby kdy kdy se lidé nenajedli každý den.Nebylo co.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek