Green

Poraďte někdo jak přenést kontakty z mobilu do mobilu přes PC ?

Oba telefony mají android … Děkuji
Doplňuji:
Doplňuji, kontaktů je cca. 2 000 …

Odpovědi
anonym

Pokud mají oba telefony android pak se synchronizace dělá přes internet. TZN kontakty jsou de fakto uloženy pod vaším google účtem, a jakmile se na novém telefonu pod stejným účtem přihlásíte, automaticky se na něj přenesou. Je to ta nejjednoduší a nejpřirozenější cesta … internet však pochopitelně podmínkou.
Doplňuji:
jen doplním že nemusíte odnikud nic stahovat, telefon si ty kontakty po přihlášení stáhne z contacts.go­ogle.com sám.

putující

bluetoot

HOLAS

to je easy :) máš 2 způsoby

  1. synchronizace přes net s google účtem, a pak si to z gmailu stáhnout
  2. u kontaktů dáš možnosti > import/export > export na paměťovou kartu. a pak katru vložit do PC, v obou případech to bude ve formátu VCF :)

vitrepka

Dobrý den,
já na přenos souborů používám aplikaci airdroid přes internetú. Doteď jsem s ní velice spokojen.
Samozřejmě se kontakty dají posílat i přes bluetooth, nebo sms…

http://airdro­id.com/