luky.1986

Poraďte mi prosím nejaká romantická gesta, jak jí okouzlit, potěšit.

,,Uháním'' jednu ženu, se kterou se známe hodně dlouho. Strávil jsem s ní krasný víkend. Poznal jsem na jejím chování, že to není jen nejaký ulet. Vcera mi rekla, ze by to ASI nechala tak, jak to bylo predtim. Nechci to uplne vzdat a zkusit aspon tohle. Treba jen chce opravdu dokazat, ze jen neplacam a myslim to vazne..Donaska pugetu ruzi je fajn, tu vymyslim jako prvni, ale napada vas nejake prekvapeni, s kterym bych si dal velkou praci.. Nejake wow? Bydli v panelaku tretiho patra s balkonem do ulice. Napada me vyrobit nejaky transparent a zavolat ji, at jde na balkon. je ji 25, ma obrovsky smyl pro humor:)
Nejaky napad, inspirace??

Odpovědi
Kryšpín

Vkladní knížku s větším kontem

Kelt

Zamluvit pro ni zájezd do Paříže, Říma atd.
Přijet pro ni limuzínou s řidičem.
Možná tě bude inspirovat tento vtip.
V limuzíně sedí dva milionáři a kolem jde krásná žena. První říká – Vidíš ten nádherný snubní prsten, který má ta žena. Ten jsem jí daroval já. Druhý říká, já jsem jí zase daroval ten briliantový náhrdelník.
Řidič si pomyslí: Kdyby to auto dovedlo vyprávět, dozvěděli byste se, proč má tak unavené oči.

ivzez

Jestli to opravdu myslíte vážně, zapomeňte
na „romantická gesta“, která mohou vyznít falešně.
Dnešní ženy už o ně podle mne ani moc nestojí.

Přesvědčit ji o svém zájmu byste měl svým chováním.