Calimë

Poradíte plátno na šití?

Vůbec nerozumím takové té gramáži a vůbec u látek, ale potřebuji koupit takové to plátno co se z něj šijí například penály. Poradíte mi, kde sehnat, případně link?

Nejlepší odpověď
Dochy

Co třeba zkusit najít prodejnu typu „švadlenka“ nebo „šicí centrum“ apod. Ideálně na mapách v blízkosti bydliště. Tam je možné si látky prohlédnout a osahat… Lepší než naslepo kupovat z internetu a zpravidla i s profesionální radou zdarma…

Další odpovědi
Hulka

Neporadím konkrétní parametry látky, ale mrkněte např. na tenhle blog http://hanake­.blogspot.cz/2012/01/­kde-nakupuji-material-na-sve-kabelky.html. Je tam spousta informací a třeba poradí i v diskuzi.