huxa

Poradíte mi prosím nějaký netradiční dárek pro devítileté dítě?

Maximálně do 3–4 set, nechci, aby si dotyčný pamatoval, stejně jako já, pouze na nudnou oslavu, kde dostal pár knížek, propisku a plyšáka…

Odpovědi
zzzzz

Tak sním někam zajdi, zážitek je nejlepší dárek. Třeba horolezecká stěna je super zážitek.

Hulka

Nevím, jak by se na to tvářili rodiče a jestli ho to baví, ale co něco na outdoor výpravy? Synovec byl nadšený, když dostal vlastní dalekohled, nůž, sekerku, ešus nebo něco podobného.

Questman

Nějaký zážitek
Co třeba motokáry nebo větrný tunel (simulace volného pádu)? :)
Doplňuji:
Než lezeckou stěnu, tak radši lanové centrum.
Ale ujisti se, že nemá strach z výšek, já to zjistil až nahoře a…no nepřekonal jsem to no :( Kdyby se bál, tak ho do toho určitě nenuť. Věř mi, jen bys mu uškodil.
Ale dneska už by to pro mě nebyl problém.

Dominno

co třeba magnetické kuličky, např. tyto https://www.nc­.cz/neocube-6-barev-magneticke-kulicky-5-mm-216-ks_d390467.html

Strange

Plynovou láhev?

huxa

zzzzz-na horolezecké stěně už byl a questmanove návrhy výjdou minimálně na tisícovku (se vším všudy)

zzzzz

Tak hledej něco levného u vás v okolí, takové dítě má zážitek i třeba z obyčejného hradu, když se mu k tomu povykládá super strašidelný příběh.

Questman

No tady dost záleží, jaké to dítě je.
Jestli je odkojené technikou, tak ho hrad asi moc nenadchne.
Čtyři stovky dneska bohužel nejsou nic moc peníze no :(

Dominno

přesně tak, koupit mu něco, co mu udělá radost a zajímá se o to, já např, pořídil ty magnetické kuličky a i taková drobnost mu radost udělala