Renikled

Poradíte mi prosím co dávat psovi s horším zažíváním? Čím ho nejlépe krmit?

Poradíte mi prosím co dávat psovi s horším zažíváním? čím ho nejlépe krmit?

Nejlepší odpověď
nyjono

Na veterině, by měli vědět, proč je horší zažívání.
Z důvodu vyššího věku, nemoci, …?
Jaká he to rasa?
Jak se to projevuje?
Proto ti lépe poradí tam.

Další odpovědi
Kepler

Náš pes ke stáru nic jiného než granule nepřijímal, takže si myslím, že tím nic nezkazíš. Pokud je to ale důsledek nějaké nemoci, radši bych se poradil s veterinářem, je nutno znát příčinu.

Broukk

Podívejte se na krmivo pro psy od https://krmivo-brit.cz/cs/pro­dukty/psi?pro­ductType=6798-konzervy&page=1 dělají je i přímo na psy s horším zažíváním.