orestez

Poradíte mi nehořké pivo?

Uvítám plnou chuť. Měl jsem v oblibě hořká piva, vede Poutník, Plzeň, ta je drahá, pak Argus Maestic. Ale po změně stravovacích návyků mě už Argusy a Bažanty nechutnají, je to jak pepř. Čepované bylo dobré, jak se to jmenuje, ten od té Bartošky… Rychtář, ale chci lahvové.

Nejlepší odpověď
ten který je

Černé pivo.

Další odpovědi
marci1

Zkus třeba Svijany, nebo Ostravar. 🙂

Brblal

A co třeba Staropramen Sládkova limonáda
(níže dávám odkaz). Není v tom žádný alkohol ani konzervanty ani umělá sladidla.

Je to nealkoholická limonáda se slabou sladovou chutí.
Mají to u nás v marketu.

Zdroj: http://www.slad­kovalimonada.cz/

aliendrone

Buď černé pivo (hnus) ANEBO zkus nějaký cider! Já v poslední době překvapivě Prazdroj občas nahradím Strongbow či jiným, zvláště v zimních měsících. Uvidíš, že to je to pravé, co ti chybí. (a alkohol to má, neboj!) ;) :D :D

orestez

Ano Svijany jsou dobré. Ostravar ale neznám.

orestez

Kapitáne, 2,25L Pepsi měli za 20,– je to dobrý ale není to pivo, nejde mi o alkohol ale o trocha chmele a trocha stupňů kvašení. Pepsi v práci.