*Nataša*

Poradíte mi jak se zvětšují prsa? aniž bych musela na plastiku?

Chci si nechat zvětšit prsa bez pomoci plastiky slyšela jsem o prášcích ale prý neexistují tak se ptám jestli je to možné si je zvětšit nebo mít stále stejnou velikost ‚C‘ mám trojky a chtěla bych je o jedno či dvě čísla větší no a tak se vás ptám jestli by jste mi neporadili ohledně tohohle.Jestli to není moc malé pro mého partnera mám pocit jako by se mu hnusila ta velikost.

Nejlepší odpověď
venkovan

Ať se tvůj partner přestane dívat na porno. A začne žít v reálném světě. Velikost dle mne máš super praktickou. Takže se nedej oblbovat a najdi si jiného, který bude víc cenit tvoji povahu než detaily těla.
A jestli je to jen tvůj pocit, tak to samé – přestěň číst články o tom, že velká prsa jsou to nejlepší co muže na ženě zajímá.

Další odpovědi
Damiana

To ti řekl ten tvůj partner? Jestli máš pocit, že se mu nějak hnusíš, buď si jistá, že příště si na tobě najde zas něco jiného.
Btw – zdají se mu malá tvoje prsa? A jak je na tom se svou „výbavou“ on? Superman?

BANAN93

mě by trojky do ruky stačili i pěkný dvojky jsou good !!!! tak neblázni akorád tě budou bolet záda

anonym

Na pocity se vykašli. Existují krémy, které prsa zpevňují. Jestli to funguje, potvrdit nemohu. Jen vím, že se vyrábí. Tím by měla prsa opticky nabýt na objemu. Pokud se rozhodneš pro nějaké zvětšování, tak o jedno číslo je to blbost.
Znala jsem sekretářku NF, která měla sedmičky. Prádlo si musela nechávat šít. Ramínka měla široká minimálně 10 cm. Stěžovala si na bolesti zad, páteře a hlavy. Ta na plastice byla, protože si vnady nechávala zmenšit právě na ty trojky, se kterými nejsi spokojená.
Nenechej se zblbnout špatnou náladou přítele a zásahy do organizmu nepřipusť, pokud nejsou nezbytné. Ani na ty drogerijní „serepetičky“ nevěřím, že nemohou způsobit nějaké problémy.

pusinka50

Nejlepší se bude rovnou partnera zeptat, jak se mu líbí tvoje prsa. Když něco zaskřehotá nebo tě raní svou negativní odpovědí, radím místo řešení prsou řešit výběr jiného partnera

elektrikář

Kočko najdi si jiného koníčka. Jseš jistě krásná i bez zvětšování. Pokud se partnerovi málo líbíš jistě se najde někdo komu budou tvoje prsa stačit taková jaká jsou. Hlavu vzhůru po prvním děcku budou jistě o chlup větší.

oskar

Začni pít černé pivo…

terry

Zvětšit asi ne, ale posilováním prsních svalů se zpevní a i vytvarují.
Doplňuji:
Částečně 🙂

Wendysek.W

Ahoj hele jestli nechceš plastiku tak je nech růst vždy porostou jak poroste věk a hormony zvětší se i prsa nevím kolik ti je let..... ale skus ještě chvilku počkat …Já jsem vždy proti plastice!!

*Nataša*

BANAN93:No mě je 16 let a na mou výšku 176 jsou malí prý tak nevím ale nevím chci aby mi vyrostli a do kdy rostou prsa???

venkovan

Jestli ti toto řekl, tak ať táhne o dům dál. Mne by víc zajímalo co dělá tělo když se prsa laskají a ne jak jsou mohutné. Stavíš si hodnoty života na blbostech
Mimochodem – prsa vyrostly.

*Nataša*

Děkuji 🙂 jen nevím do kdy mi porostou no ale to se snad dovím.

venkovan

Pokud svůj život stavíš na velikosti prsou, moc dobré to není. Možná, že ti ještě trochu povyrostou, později se víc naplní tukem až budeš přibírat na celém těle. Nicméně co jsem si všiml u děvčat která se mnou v posledních desetiletí pracovala od 18 let. Tak mám takový pocit, že někdy okolo 22 roku se leckterým slečnám postava stane ženskou. Prostě a jednoduše – doplní se různá místečka na těle ženy do těch pro muže příjemných tvarů.
A někdy se zeptej holek, co velká ňadra mají. jestli jim nevadí při pohybu, sportu, jak se jim shání oblečení, zda ty velká prsa jim nepůsobí nepříjemné chvilky – dané pohledy mužů atd.
Nevím, ale menší se ti rozhodně nevytahají jako ty velká težká a pokud jsi štíhlá, vypadají na těle ženy dobře. Mám kamarádku která nemá skoro žádná (hodně sportovala apod,a tak nějak jí nenarostly) a kdyby byla šance, bral bych jí všema dvaceti prsty. Je to holka do nepohody, vyzařuje z ní krásná energie. Jeden detail postavy jde z cela mimo – povaha je vysoko na jakým si útvarem na hrudníku.