Killmen

poradite mi co mam delat, když mi najednou přestal fungovat mikrofon a zobrazuje se mi google je momentálně nedostupný?

Dělám takhle něco na mobilu. Na jedné stažené klávesnici jsem psal pomocí hlasu a najednou se mi tam zobrazilo, že k mikrofonu se nelze připojit, tak jsem to zkusil na googlu a na všech aplikací, kde je ta funkce a nešlo mi to

Odpovědi
gecco

Poradím…

  1. zamysli se, nač se chceš zeptat
  2. napiš si to nanečisto
  3. několikrát si tu otázku přečti nahlas a ujisti se, že je srozumitelná
  4. není, viď??
  5. pokračuj opět bodem 1. – a to tak dlouho, než si budeš jist, že otázka je položena logicky, správně a slušnou češtinou
  6. vlož tu správnou otázku – do Doplnění či Diskuse

setapouch

Instaluješ jen z důvěryhodných zdrojů? Pokud ano, postupně bych odinstaloval naposledy instalované aplikace (a začal tou klávesnicí) a vždy po odinstalaci zkusil, jestli se to nerozběhne.

Jestli instaluješ kdeco bůhvíodkud, tak sis možná do mobilu zatáhnul nějakou breberku, malware.