Avatar uživatele
klaruška

PORADÍTE MI CO MÁM DĚLAT?

Dobrý večer. Chtěla bych všechny poprosit jestli byste mi nemohli poradit. Mám nechápavé rodiče a skoro vůbec se o mě nezajímají. V jedné škole mě šikanovali a oni to 2 roky nepoznali.ˇPotom sme se přestěhovali a na nové škole mě šikanuje jenom jedna holka. Ostatní se mě občas zastanou, ale někdy není nikdo nablízku. JE to asi 2 dny co mi dala ,,bombu" pod oko..Chtěla bych nějaký důkaz (modřinu,otis­k…)jenže asi ví jak bouchnout..Nic se mi neobjevilo ísto trošku bolí ale není ani nateklé. Nevítejak si takhle modřinu nebo otisk udělat? děkuji

btw. vím že jsem hloupá mám si jít popídat s rodiči, ale bohužel nemají čas, náladu a nejsou tady..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? pekynka před 5046 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
9 řemesel

Pokud je na škole výchovný poradce či podobně ,tak za ním !!Taky je možno zkusit některou z linek , kde velmi dobře poradí.Hlavně to nelámat přes koleno ale BOJOVAT ! Držím palce!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lorja

Je hrozně smutné,že se musíš se svým problémem vypořádat jen sama.Posílám odkaz na stránky,které ti aspoň trošku napoví co dělat.

Zdroj: http://www.mi­nimalizacesika­ny.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Těžký.Nejde tam najít chápavou učitelku?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

V první řadě se musíš ozvat, když to nezařídí rodiče zajít za učitelem nebo ředitelem.Někdy pomůže bouchnout také. Když si to necháš líbit zkouší to podruhé.Je lepší se spolužáky vycházet po dobrém. Trucy a naschvály přinášejí další nepříjemnosti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Nemyslím, že je nejlepší nápad si udělat modřinu. Stejně by se nemuselo prokázat, že je od ní. Asi budeš muset na důkaz počkat.
Nebo si ve škole promluvit s výchovným poradcem?
No, v každém případě jdeš trochu s křížkem po funuse, když píšeš o problémech ve škole a začínají prázdniny. Po nich může být všechno jinak.
A co se týče rodičů, těžko ti něco poradit, když pouze napíšeš, že jsou nechápaví. Zkus na ně jít oklikou. Třeba pochopí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek