Terry3003

Jak byste vy přemluvily své rodiče?

dobrý den chtěla bych se zeptat jak byste vy přemluvili své rodiče kdyby vám bylo 11 jako mě. hodně a to říkám hodně bych chtěla králíčka a nevěděli byste jak přemluvit mé rodiče vím někde už v otázce tady psaly ty triky ale já je nemůžu najít napadá mě jenom jim říct: jestli budu mít na vysvědčení vyznamenání jestli by mi ho nedovolili. ale to nevím. Já vím je o něj hodně starostí a já sem strávila hodiny čtením jen o králíkovi takže bych řekla že vím o nich skoro vše. prosím pomocte už si nevím rady.
Doplňuji:
Já se jen chci zeptat na otázku a vy mi sem píšete králík k obědu nebo prostě na smetaně vy jste fakt.

Nejlepší odpověď
ivzez

Terry, přemýšlej:
Jak tě někdo přesvědčí udělat něco,
co nechceš, nebo s čím nesouhlasíš?
Nijak, že?
A stejné je to s tvými rodiči.

  • ––––

Otázka se pokládá, na otázku se neptá.
Jsi-li stejně pečlivá ve škole i doma,
nedivím se, že ti rodiče králíčka nedovolí.
(Také nevěřím, že bys mu několikrát denně uklízela.)

Další odpovědi
marci1

No, není to jednoduché. Když králíčka rodiče doma chtít nebudou, asi s tím nic nenaděláš. Tato otázka již byla vícekrát zodpovězena : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20p%C5%99em­luvit%20rodi%C4%8De 🙂

jáára

tady na vsi mají králíky běžně. se i divím, že jim to eště chutná…
Doplňuji:
to mi asi smažou, co?

Mc Merkurion

tak jim slib,že když se o něj nebudeš starat,může skončit takto http://www.go­ogle.cz/imgres?im­gurl=http%3A%2F­%2Fwww.kyblsran­dy.cz%2Fwp-content%2Fuplo­ads%2Fkralik-na-smetane.jpg&im­grefurl=http%3A%2F­%2Fwww.kyblsran­dy.cz%2Fkralik-na-smetane%2F&h=502&­w=411&tbnid=XHKB16i­UD1x7bM%3A&zo­om=1&docid=oa­EwuheZhiQBpM&e­i=5K5rVKjjAY3vOZ3Ig­bgB&tbm=isch&ved=0CCMQ­MygDMAM&iact=rc&u­act=3&dur=4066­&page=1&start=0&ndsp=17
Doplňuji:
a co chceš slyšet jinýho,rodiče asi ví nejlíp,proč ti ho nechtěj povolit,z tvýho pohledu je to možná blbost,ale z jejich je to důležitý,tak se s tim prostě smiř…
…jinak si zadej do vyhledávače a zjistíš.že takovéto otázky se tu řeší dost často…

anonym

No tak jim řekni, že se o něj budeš starat a když nedovolí, asi vědí proč.Když byl syn malý, koupila jsem mu králíčka, bylo tam napsáno, že to je nějaký zakrslý plemeno a prdlajs, byl to nakonec obrovskej ušák, samec, jen c o jsme mu vyčistili (všímej si, že píšu v množným čísle) ten jeho kotec, už tam měl nanovo načůráno. V množným píšu proto, že jsem nakonec synovi zakázala, aby tam sahal, kousnul ho, když mu dával seno a našeho psa taky kousnul, měli jsme malýho hladkosrstýho pinče, ten ušák ho kousnul. Navíc, ať jsme čistili, jak jsme čistili, prostě hrozně smrděl, tam se nedalo v tý místnosti vůbec být, takže já králíčky nee
Doplňuji:
takže nakonec asi tak:http://i.mimi­bazar.cz/h/bc/10/­070315/10/j3937­.jpg