Heřman

Jak se mám vypořádat z novou školou.

Chodil jsem do školky do Volanic, Vysoké Veselí 3 roky, Jičín 2 3 roky, Kozojedy 4 roky a teď jdu na 3 roky do Kopidlna a jsem tam už od 3.9.2012 a přestává se mě tam líbyt a chtěl bych se vrátit na Základku ale chci na škole v Kopidlně zůstat co mám dělat abych to vydžel. Jen pro zajímavost ve třídě je 27 dětí a z toho je 5 kluků.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Vydrž- zvykneš si – já se stěhovala co dva roky a zvykla jsem si všude . A že je vás málo kluků..... děvčata si vás budou hýčkat , neboj chce to chvíli a budeš se cítit zase fajn.

Další odpovědi
Damiana

Řekla bych, že jsi docela ve výhodě – tak málo kluků, malá konkurence! Máš velké plus do života – neustrnul jsi na jednom místě, máš možnost poznávat stále nové lidi. Budeš mít kamarády a známé na tolika místech. Po počátečním otrkávání se to bude v pohodě, uvidíš.
Já vím, pro někoho je to noční můra – pokud má rád klídek a je trochu pohodlnější. Také spolužáky, kteří se znají už léta ještě nemáš prokouknuté… Chápu, že můžeš být z těch, kteří nemají rádi změny, ale evidentně se nedá nic dělat, tak se toho snaž využít. Máš novým spolužákům přece co nabídnout – musíš mít zážitky odjinud, budeš zajímavý – i proto, že jsi nový. Chovej se přátelsky, ale ne podlézavě, určitě se najde někdo, kdo ti bude sympatický, nabídni pomoc, ze které se časem může rozvinout přátelství, vysonduj, kdo má třeba podobné zájmy jako ty nebo naopak, „využij“ zájmové činnosti někoho, kdo provozuje nějakou zajímavost, kterou jsi chtěl již dlouho zkusit. S novými lidmi se budeš setkávat celý život – a naučit se navazovat kontakty a být pohodový, vtipný společník – k tomu ti může být skvělou „školou“ právě škola…:-)

baghira

Jak to tak počítám – nechodíš na tu „Základku“ nějak moc dlouho? Asi se ti to přece jen „líbý“ :))

dudu

Heřmane, ty chlape bídná přiznej se bez mučení, kde se ti vlastně libí??, součtem tvých pobytů na základní škole docházím k tomu, že už jsi na základce deset roků a v Kopidlně pobudeš ještě další 3 roky, nebo již studuješ na vyššími stupni??
Doplňuji:
Věř prosím, že se pokusíme ti poradit, ale Tvoje informace jsou zatím poněkud zmatečné, takže upřesni prosím svůj problém.

Drap

Mysím, že hodnotit takto školu třetí den, je příliš brzy. Vydrž, buď zcela přirozený a uvidíš, vše se srovná. Každá změna má vždy své výhody, bohužel musíme počítat i s tím, že přináší i jistá negativa. Čas to vše upraví