Melanie.Mell

Poradil by mi někdo jaké anestetikum před tetováním je nejlepší? Aby to tu ruku fakt umrtvilo? Děkuju

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe žádné. K tetování patří právě i ta bolest od vpichů.

Další odpovědi
iceT

Když jsem se na podobnou věc ptala tatéra, zmínil Emla krém, ale řekl, že klienti si to musí koupit sami, protože je to drahé. Dá se použít i před depilací voskem.
Takže se zeptej tatéra, co na tebe bude malovat, on by to měl vědět nejlépe.